м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5-А (0512) 56-62-82, (0512) 48-97-55
м. Миколаїв, вул. 6 Слобідська, 80 (0512) 67-44-11, (095) 271-1-271

Вболівай разом з KIA!

 

Компанія «Фалькон-Авто» - офіційний Дистриб'ютор бренду KIA в Україні дає старт активностям, присвяченим співпраці Kia та UEFA в рамках футбольного турніру «Ліга Європи UEFA». Учасники отримають можливість виграти квитки на один з домашніх матчів команд «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Що стосується власників автомобілів Kia, то для них передбачена унікальна можливість виграти для своєї дитини право відкрити матч «Ліги Європи UEFA», вийшовши на поле з командами-учасницями у якості носія м’яча.

Цього року Kia Motors Corporation стала ексклюзивним партнером «Ліги Європи UEFA» (UEFA Europa League), найбільшого професійного клубного турніру з футболу, учасниками якого є 48 клубів з 55 країн.

В рамках даної співпраці бренд Kia надає шанувальникам футболу унікальні можливості. Так, всі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші квитків на домашні матчі команд «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Для цього потрібно перейти за посиланням www.kia.com/ua/uel2018.html, познайомитися з оновленим Kia Sportage в ході короткого віртуального туру і поділитися результатом на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. На кожен з домашніх матчів українських команд будуть розіграні 6 пар квитків шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу Random.org.

Унікальна активність передбачена і для власників автомобілів Kia. Переможці виграють для своєї дитини право відкрити матч «Ліги Європи UEFA», вийшовши на поле з командами і суддями в якості носія м'яча. Участь в даній активності також потребує реєстрації із зазначенням VIN-номера вашого Kia для ідентифікації в якості власника автомобіля корейського бренду, проходження короткого промо-туру по Kia Sportage, а також розміщення посилання на фото дитини. Відзначимо, що з м'ячем на поле може вийти дитина віком 8-12 повних років на момент проведення акції, при цьому вибір буде зроблений спеціальним журі.

З детальними умовами активацій можна познайомитися на сторінці www.kia.com/ua/uel2018.html.

Вболівайте за українські команди в «Лізі Європи UEFA» разом з Kia!

https://www.kia.com/ua/util/news.html

 

 

назад до списку
Зворотній зв'язок
Ваше ім'я *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Ваше повідомлення *
Запис на сервіс
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Ваш Email *
Модель автомобіля *
Рік випуску *
Пробіг *
Причина звернення *