м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5-А (0512) 21-11-79, (0512) 48-97-55
м. Миколаїв, вул. 6 Слобідська, 80 (0512) 67-44-11, (095) 271-1-271

Ravon увійшов у ТОП -10 з продажів у вересні!

Зростання продажів Ravon дозволило бренду зайняти у вересні 10-е місце на ринку.

 

За даними АІГ Автоконсалтинг, у вересні бренду Ravon вдалося увійти в ТОП-10 найбільш популярних автомобілів в Україні, обійшовши такі маститі марки, як Mercedes-Benz, Audi, Suzuki, Peugeot, Citroen. Реалізувавши у вересні на ринку 264 автомобіля, бренд Ravon зміг не тільки дістатися 10-ї позиції в рейтингу, а й істотно зміцнити свої позиції в частці ринку, яка у вересні склала 3,46%. Даний результат за кількісним показником більш, ніж на 24% перевищує серпневий рівень результат.

 

Такий без перебільшення високий результат став можливий завдяки приголомшливому успіху на ринку автомобілю Ravon R2, який на сьогоднішній день є безумовним лідером в малому класі і претендує на звання «Автомобіль року в Україні 2018».

 

Продовжує нарощувати свої продажі і міський седан Ravon R4. Так, у вересні моделі вдалося піднятися на 4-у позицію у рейтингу в класі B-High Low Cost.

 

Не відстає від своїх Ravon Gentra: вересень відзначився для моделі 2-м місцем в загальному заліку класу C-High Low Cost.

 

Подібний успіх бренду Ravon свідчить про збільшення популярності моделей бренду серед українських автолюбителів, що в свою чергу обумовлено якістю і надійністю автомобілів Ravon, а також однією з найкращих на сьогодні пропозицій на ринку за співвідношенням ціна-якість.

 

http://ravon.com.ua/news

 

 

 

назад до списку
Зворотній зв'язок
Ваше ім'я *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Ваше повідомлення *
Запис на сервіс
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Ваш Email *
Модель автомобіля *
Рік випуску *
Пробіг *
Причина звернення *