м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5-А (0512) 56-62-82, (0512) 48-97-55
м. Миколаїв, вул. 6 Слобідська, 80 (0512) 67-44-11, (095) 271-1-271

Kia продовжує сезонну сервісну кампанію!

«Фалькон-Авто» - офіційний Дистриб'ютор бренду KIA в Україні продовжує сезонну сервісну кампанію, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля лише за 240 грн., а також отримати вигоду до 15% на послуги і до 20% на запчастини під час усунення виявлених недоліків.

У період з 15 жовтня до 31 грудня 2018 року у офіційній дилерській мережі «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») продовжують діяти спеціальні умови в рамках сезонної сервісної кампанії, яка дозволить підготувати автомобіль до зимової експлуатації із значною вигодою.

Так, власники корейських автомобілів можуть здійснити комплексну діагностику свого Kia лише за 240 грн. з ПДВ. До переліку послуг з діагностики входять:

    • діагностика ходової частини та рульового управління;
    • діагностика гальмівної системи;
    • діагностика рівня технічних рідин;
    • діагностика електронних систем автомобіля;

Здійснити  шиномонтаж* та контроль і регулювання кутів встановлення коліс** можна за ціною від 240 грн з ПДВ.

У разі виявлення під час проведення вищезгаданих робіт недоліків, несправностей, власник автомобіля Kia може замовити усунення цих недоліків, при цьому вигода на роботи складає до 15%, вигода на запчастини складає до 20% від вартості відповідних робіт та запчастин на момент проведення робіт.

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу та на СТО офіційного дилера KIA.

*Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.

**Контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів встановлення задніх коліс сплачується додатково (72 грн з ПДВ), без врахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється під час проведення робіт з регулювання. Роботи з регулювання не включають в себе необхідні витратні матеріали та запчастини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (регулювальні шайби, болти, гайки та інше).

За матеріалами : https://www.kia.com/ua/util/news.htmlназад до списку
Зворотній зв'язок
Ваше ім'я *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Ваше повідомлення *
Запис на сервіс
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Ваш Email *
Модель автомобіля *
Рік випуску *
Пробіг *
Причина звернення *