м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5-А (0512) 21-11-79, (0512) 48-97-55
м. Миколаїв, вул. 6 Слобідська, 80 (0512) 67-44-11, (095) 271-1-271

Бренд Kia став Автомобільним партнером церемонії Cosmopolitan Awards 2017

25 травня «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні, візьме участь у церемонії нагородження премії Cosmopolitan Awards у якості Автомобільного партнера. Гості церемонії матимуть можливість познайомитись з гібридним кросовером Kia Niro.

25 травня редакція журналу Cosmopolitan проводитиме щорічну церемонію нагородження переможців премії Cosmopolitan Awards. Автомобільним партнером події виступить компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні.

Kia подолала шлях від невеличкої корейської компанії до по-справжньому глобальної корпорації, яка є одним з лідерів світового автомобільного ринку як з кількості вироблених авто, так і з інновацій, які надзвичайно швидкими темпами впроваджуються у життя.

 

Тож не дивно, що «Фалькон-Авто» підтримує церемонію нагородження переможців премії, якою Cosmopolitan відзначає відомих людей, які досягли виняткових результатів у своїй сфері діяльності, чий приклад мотивуватиме інших на нові звершення.

 

Гості заходу зможуть насолодитися чарівним дійством та познайомитися з інноваційним гібридним кросовером Kia Niro, що має сучасний привабливий дизайн, надзвичайно насичене оснащення та демонструє видатну економічність.

 

http://kia.ua/news

 

назад до списку
Зворотній зв'язок
Ваше ім'я *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Ваше повідомлення *
Запис на сервіс
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Ваш Email *
Модель автомобіля *
Рік випуску *
Пробіг *
Причина звернення *