м. Миколаїв, вул. Будівельників, 5-А (0512) 56-62-82, (0512) 48-97-55
м. Миколаїв, вул. 6 Слобідська, 80 (0512) 67-44-11, (095) 271-1-271

Сервісні кампанії CHEVROLET

Сервісні кампанії CHEVROLET

Компанія CHEVROLET приділяє велику увагу якості і надійності своїх продуктів (автомобілів, запчастин, аксесуарів та ін.), прагнучи до постійного їх вдосконалення. Для нас понад усе безпека і задоволеність наших клієнтів. З цією метою CHEVROLET проводить спеціальні технічні перевірки та, у разі необхідності, заміну окремих деталей та/або вузлів автомобіля. Для інформування наших клієнтів про необхідність проведення таких операцій дилерські центри Chevrolet проводять розсилку листів-запрошень, а також зв'язуються з клієнтами по телефону та електронною поштою.

Отримавши запрошення Вам потрібно найближчим часом зв'язатися з інженером по гарантії офіційного дилерського центру CHEVROLET і домовитися про візит на станцію технічного обслуговування для проведення необхідних робіт.

Перевірка і, за необхідності, заміна окремих деталей та/або вузлів Вашого автомобіля буде проведена БЕЗКОШТОВНО.

Для вашої зручності CHEVROLET рекомендує заздалегідь узгодити дату і час візиту. Це дозволить дилерському центру спланувати доставку всіх необхідних запасних частин і провести роботи максимально оперативно у зручний для Вас час.

http://www.chevrolet.kiev.ua/service_and_spare_parts/service_campaigns/chevy_service_campaigns.html

 

назад до списку
Зворотній зв'язок
Ваше ім'я *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Ваше повідомлення *
Запис на сервіс
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Ваш Email *
Модель автомобіля *
Рік випуску *
Пробіг *
Причина звернення *